Kráľovná telenoviel Victoria Ruffo oslávila tento rok 61 rokov. Verili by ste, že z kedysi krásnej "Jednoducho Márie" je dnes žena v zrelom veku, ktorú možno ani nespoznáte? Na TOMTO novom zábere sa na seba takmer nepodobá. Odfotila sa bez mejkapu, s vlasmi stiahnutými do chvosta, na hlavu si dokonca dala čelenku.

Victoria Ruffo v telenovele Jednoducho Mária.
Zdroj: Reprofoto/Jednoducho Mária

Nemá upravený a vybielený chrup ako mnohé iné známe tváre, starne bez plastík a netrápi ju dokonca ani pár kíl navyše. Mexická herečka zostala sama sebou a dodnes patrí medzi obsadzované a uznávané hviezdy. Keď sa nalíči, zmení sa na elegantnú krásnu ženu v zrelom veku. V Latinskej Amerike ju milujú aj vďaka jej srdečnej a príjemnej povahe. Victoria právom patrí medzi najobľúbenejšie kráľovné telenoviel.

Na TEJTO FOTOGRAFII vyzerá ako obyčajná žena, ktorú na ulici ľahko prehliadnete.

Victoria Ruffo je od roku 2001 je vydatá za mexického politika Omara Fayada, ktorému porodila 17-ročné dvojičky Victoriu a Anuara. Má aj 30-ročného syna, taktiež herca, fešáka José Eduarda Derbeza, ktorého má s predchádzajúcim partnerom. Ako vyzerajú jej deti, podobajú sa na ňu? Pozrite si ich v galérii.