Hviezda Jurského parku Jeff Goldblum vedel, že jeho manželka Emilie Livingston je tá pravá od chvíle, keď ju uvidel. Zosobášil sa v roku 2014 a veľký vekový rozdiel im neprekážal. Obaja sa radi ukazujú na rôznych podujatiach, tak ako sa ukázali naposledy na módnej prehliadke, kde Emilia mala odvážny outfit: FOTO nájdete v galérii!

Od získania svojej prvej filmovej úlohy vo filme Death Wish z roku 1974 sa Jeff stal jedným z najrešpektovanejších a najžiadanejších hercov v Hollywoode. Vo svojom živote mimo kamier našiel lásku so svojou prvou manželkou Patriciou Gaul. Žili spolu v rokoch 1980 až 1986. Neskôr sa v roku 1987 oženil s Geenou Davisovou. Ich zväzok trval až do roku 1990.

O viac ako 20 rokov neskôr Jeff otvoril svoje srdce tretej manželke, ktorú stretol náhodou v roku 2011. Vraj sa stretli v telocvični a hneď, ako ju uvidel, bol tak ohromený, že k nej pribehol a začal rozhovor. Emilie je gymnastka, tanečnica, ale aj hadia žena. Jeff ju veľmi podporuje a domov jej kúpil aj cvičiacu zostavu.

Hviezda Dňa nezávislosti sa stala prvýkrát otcom vo veku 62 rokov, keď Emily v júli 2015 porodila ich syna a to 4. júla v Deň nezávislosti. A v apríli 2017 mala dvojica druhého syna Rivera Joea. Herec sa vyjadril, že vôbec neľutuje, že s otcovstvom čakal tak dlho a deti mal v neskorom veku.

Herec bežne na červenom koberci dáva svojej mladej manželke pusu aj pre fotografmi a pôsobí tak veľmi zamilovane aj po rokoch. Nuž, fotografie z ich súkromia, ktoré zverejňujú, to len potvrdzujú. Pozrite si viac vo FOTOGALÉRII!