Reklama

Jennifer o bleskovom rozchode Radka z Ruže: Vedela som, že ONA ho má RADŠEJ ako Stanka!

Reklama
Aniko Mituchová

Aniko Mituchová

editorka webu Časpreženy.sk

Jennifer prehovorila o bleskovom rozchode Radka z Ruže.

Druhá séria Ruže vyvrcholila pompéznym finále a Radko (34) si vybral favoritku Stanku (31). Krátko po šou sa však ich rozprávka skončila a definitívne išli do seba. Zvyšné "ružičky" nám teraz prezradili, čo si myslia nielen o Radkovom výbere nevesty, ale najmä o ich bleskovom rozchode, píše PLUS JEDEN DEŇ. Ako reagovala "strieborná" Julie, ktorej Radko zlomil srdce?

Zdroj: tv markíza

Vzťah Stanky a Radka realitu neustál.

Zaľúbenci zo šou Ruža pre nevestu Radko a Stanka spoločnú realitu neustáli. Aj keď verili, že im to po šou vydrží, opak sa stal pravdou. Krátko po jej skončení zistili, že to klapať nebude. Krásna Košičanka dokonca nebola ani v Nórsku. Obaja poskytli oficiálne vyjadrenia, prečo išli od seba.

Zdroj: Instagram @stanislavaluckova

Po finále sa tešili, no láska Stanky a Radka sa po šou nekoná...

Anketa

Rozhodol sa Radko správne, alebo si mal vybrať radšej Julku?

  • Julie by bola preňho omnoho lepšou voľbou, keďže jej na Radkovi úprimne záležalo. 52%
  • Urobil správne. Od začiatku túžil po Stanke, a tak sa rozhodoval srdcom. 47%

Hlasovanie bolo ukončené

„Myslím si, že aj diváci mali možnosť vidieť, že k Stanke ma to od úplného začiatku najviac ťahalo. Vo finále som sa rozhodoval mojím srdcom, na základe mojich pocitov a naozaj som úprimne veril, že by nám to mohlo vyjsť. Bohužiaľ, musím povedať, že sa nám vzťah nepodarilo rozvíjať ďalej a nie sme spolu. Napriek tomu moju účasť v Ruži pre nevestu ani na sekundu neľutujem a verím, že v tejto šou si človek môže nájsť svoju spriaznenú dušu,“ povedal Radko.

Zdroj: TV Markíza

Od začiatku bolo jasné, že Radko mal na Stanku veľkú slabosť.

„Keď sme išli do šou, nemali sme tušenie, kto nás tam bude čakať. Prvé stretnutie s Radkom bolo pre mňa veľmi emotívne, ako bolo vidieť aj v prvej epizóde. Čas, ktorý sme mali iba pre seba, bol v šou obmedzený, no mala som záujem ho viac a viac spoznávať. Zistila som, že Radko je citlivý otvorený muž a zároveň dobrý poslucháč, ktorého zaujíma, čo mu hovorím. Žiaľ, spoznávanie sa mimo kamier v reálnom živote naberalo iný rozmer a naša vzájomná náklonnosť neprerástla do vzťahu,“ priznala zas Stanka.

Redakcia PLUS JEDEN DEŇ oslovila aj vypadnuté finalistky a chcela vedieť, ako vnímajú to, že sa Radko rozhodol pre Stanku. Čakali takýto rýchly koniec? >>>

"Hovorila som, nech vyhrá láska, takže jediné, čo som chcela bolo, aby Radko našiel lásku, kvôli čomu tam išiel. Aj keď som vedela, že Julia ho má určite radšej. Bolo to na ňom a je úplne v poriadku, koho si vybral, on sám to musel vedieť," povedala pre PLUS JEDEN DEŇ Jennifer. Harmonickejší scenár videla pri inej neveste.

Zdroj: tv markíza/VOYO

Snaživá Jennifer nevedela po Radkovom vyhodení zo šou zastaviť potoky sĺz.

"Nejako som to tušila, že to nevyjde, úprimne povedané. A to nemyslím vôbec v zlom, ale je to veľká škoda. Myslím si, že s Juliou by to malo určite inakšiu dohru. Keďže som sama tvrdila, že Julia má k nemu väčšie city. Mrzí ma to, že im to nevyšlo. No v každom prípade, len oni dvaja musia vedieť, prečo to tam neklaplo," dodala.

Autor článku

Aniko Mituchová

editorka webu Časpreženy.sk
Do nášho týždenníka som prvýkrát prispievala už na gymnáziu. Stáž na univerzite mi otvorila dvere do redakcie. Web Časpreženy.sk je odvtedy pevnou súčasťou mojich dní, vkladám do neho svoju vášeň pre písanie, zvedavosť a energiu. Adrenalín webu, klikanie a cesta k skvelým číslam - to je moja káva, životabudič! Baví ma šoubiznis, ale rada píšem aj o vzťahoch, ezoterike, sebarozvoji. Napísala som tri romány pre ženy a čoskoro vychádza moja prvá detská knižka Eliza oslavuje narodeniny. Na mojom IG profile happy_reads46, ktorý prepájam s naším webom a svojou prácou sa snažím motivovať deti a rodičov, aby viac čítali.