Jennifer Lopez predviedla svoje sexi krivky v novej kampani. Vo veku 53 rokov vyzerá úžasne, ale ani ona nie je v skutočnosti taká dokonalá, ako to na upravených záberoch často vyzerá. Zdanie v jej prípade môže naozaj klamať!

FOTO (ne)dokonalej JLo nájdete v galérii.

Jej nová kampaň, v ktorej predvádza svoje nahé telo, už obletela celý svet a všetky médiá. Fanúšikov očarila bezchybnými krivkami a dokonalou pokožkou. Ale retuš v tomto prípade robí svoje... Na paparazzi záberoch z dovolenky môžu ľudia vidieť jej telo (a konkrétne pozadie) v reálnej podobe, bez úprav. A tam už naozaj vidno veľký rozdiel. Jej zadok je na fotografiách rozhodne menej hladký a menej okrúhly. Aj ju tak ako väčšinu žien občas potrápi nepekná pomarančová koža, nafúknuté bruško a pár kíl navyše.

Takže dámy, len pokoj. Jennifer je síce krásna, ale dokonalá je len na upravených záberoch. Dokonalá bohyňa je len vo videoklipoch a kampaniach, ktoré jej prinášajú úspech a peniaze. V kruhu svojich najbližších môže byť sama sebou bez potreby neustále niekoho ohurovať.

FOTO nájdete v galérii.