Kubánsky herec Mario Cimarro (51) známy najmä z telenovely Skrytá vášeň sa stal otcom. Slovenka Bronislava Gregušová (31) mu pred 4 týždňami porodila dievčatko, ktorej vybrali krásne meno Briana. Hrdí rodičia sa prvýkrát odfotili so svojou princezničkou a záber zverejnili na Instagrame.

Všetci traja mali na sebe oblečenie s rovnakými pestrofarebnými kvetmi. Broňa okomentovala fotku v slovenčine: "Dnes máš 4 týždne, dievčatko moje. A ja som úplne do teba. Zbožňujem byť tvojou mamou. Si ten najkrajší zázrak, na ktorý sa neviem vynadívať. Si naše šťastie, si naša láska, si naša princezná, si svetlo v našich životoch. Milujeme ťa, Briana," vyznala sa zo svojich citov nádherná mamina Broňa.

Rodinku v zahraničí navštívili aj Bronina mama a jej mladší brat. "Prišli nás pozrieť mamina s mladším bratom Samkom. Musím vám povedať, že je to krásny pocit šťastia vidieť lásku rodiny. To krásne rodinné puto medzi starou mamou a vnučkou a medzi ujom a neterou. Ach… Plakať sa mi chce. Toľko lásky doniesli, že sa to nedá ani slovami opísať," teší sa Broňa.

Aká nádherná rodina! Mario pyšne drží v náručí svoju maličkú dcéru. Vedľa neho stojí žena jeho života. FOTO nájdete v galérii.