Moderátorka Smotánky Erika Judínyová a herec Štefan Skrúcaný sa tešia z už dvojročnej princeznej Elly. Kedy stihla tak rýchlo vyrásť? Na svoje narodeniny dostala kopec hračiek a nechýbalo ani luxusné autíčko, píše Báječná žena.

Ella Skrúcaná sa narodila 20. mája 2020 a svojim rodičom robí veľkú radosť. "Ja sa nemôžem na nič sťažovať," hovorí Erika. "Máme zlaté a šikovné dieťa. Chorí sme zatiaľ vážnejšie neboli, ale učíme ju aj opatrnosti," klope na drevo moderátorka.

Oslava prebehla v úzkom rodinnom kruhu. Aké hračky potešili malú princeznú? "Máme doma kopu hračiek a teraz dostala ešte ďalšie. No najväčším darčekom a prekvapením bolo pojazdné autíčko, kópia môjho. Ella teraz hovorí, že má auto ako jej ´mam´," prezradila Erika. Na Ellu čakala aj naozaj exkluzívna tortička. FOTO nájdete tu.

Čo sa týka starostlivosti o dcérku, moderátorka Smotánky má oporu nielen vo svojom manželovi a mame Eliške, ale môže sa spoľahnúť aj na opatrovateľku. Takže skĺbiť prácu a rodinu pre ňu nie je problém. Jéj, ako už Ella vyrástla! Erika svoju dcérku odfotila na dvore ich domu, aj ten je nádherný! Ella sa môže dosýta vyšantiť na úžasnom trávniku. FOTOGRAGIE nájdete v galérii.

Mohlo by vás zaujímať: