Britská kráľovská rodina sa začiatkom augusta zúčastnila na Hrách Commonwealthu v Birminghame. Na tribúne sa objavila aj vojvodkyňa Kate (40) s dcérkou, 7-ročnou princeznou Charlotte. Nechýbal ani jej hrdý otec, princ William (40). Všetkých zaujali najmä mama s dcérou, ktoré sa predviedli v letných outfitoch.

FOTO krásnej Kate a jej dcéry nájdete v galérii.

LONDON, ENGLAND - MAY 02: Catherine, Duchess of Cambridge and Prince William, Duke of Cambridge depart the Lindo Wing with their newborn daughter at St Mary's Hospital on May 2, 2015 in London, England. The Duchess was safely delivered of a daughter at 8:34am this morning, weighing 8lbs 3 oz who will be fourth in line to the throne. (Photo by John Stillwell - WPA Pool/Getty Images)
Zdroj: Getty Images

Kate sa rozhodla pre biely nohavicový kostým značky Alexander McQueen. Cena nohavíc je 575 libier, sako stojí 1370 libier. Kate si tentoraz nevybrala vysoké lodičky, prišla v béžovo-čiernych topánkach na nízkom podpätku. Vyparádila sa teda za 2000 libier a výsledok stál za to!

Aj z malej Charlotte rastie módna ikona ako jej mamina? Určite áno! Princezná mala na sebe čierno-biele pruhované šaty s bielym golierikom značky Rachel Riley. Tieto šatočky po kolená sa dajú zohnať už za 39 libier. Šaty dopĺňali biele sandáliky, malej princeznej to veľmi pristalo!

FOTO krásnej Kate a jej dcéry nájdete v galérii.