Katka Jakeš je moderná mamina, ale snaží sa nič nepreháňať. Od narodenia jej dcéry napríklad nezverejnila na sociálnej sieti fotku, na ktorej by Izabelke bolo vidno tvár. Dokonca sa jej poradilo rozpútať diskusiu o tom, či je alebo nie je vhodné ukazovať bábätká na sociálnych sieťach. 

„Ďakujem vám za podporu v mojom rozhodnutí nechať si tvár Izabelky zatiaľ len pre jej blízkych...  Je malinká, zraniteľná a ja som tu pre to, aby som ju chránila," vysvetlila.

Pozrite si viac fotiek Katky a jej rozkošnej dcérky Izabelky v našej galérii!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Predvčerom ste na mojich stories spustili obrovskú odozvu na tému ukazovania a neukazovania bábätiek na IG. 👶Ďakujem vám za podporu v mojom rozhodnutí nechať si tvár Izabelky zatiaľ len pre jej blízkych...🙏 Naozaj som také množstvo pozitívnych správ nečakala a veľmi si to od každej z vás vážim....❤️ Ja túto tému vnímam tak, že je to absolútne na každom jednom rodičovi, ako sa rozhodne.. 😊 Sama veľmi rada sledujem niekoľko bábätkovských profilov, kde mamičky zdieľajú rôzne tipy a rady pre druhé mamičky. 👌Veľakrát som sa nimi inšpirovala a ďakujem za to, že sú...🙏👏 Každý to cíti inak, a aj keď v mojom telefóne sú stovky brutálnych fotiek Izabelky, a viem, že keby som ich začala zverejňovať, tak by mi vybuchol instagram, jednoducho to tak zatiaľ necítim. 🤷‍♀️ Je malinká, zraniteľná a ja som tu pre to, aby som ju chránila. A áno, niekedy sa objavuje v mojich postoch, pretože je mojou súčasťou, a môj život sa momentálne točí len okolo nej... ❤️❤️❤️ Myslím, že to každý prežije, keď neuvidí jej tvár (okrem niektorých úchylných stalkerov, ktorí len robia zle🙈) Vy máte aký názor na háklivú tému #instababies? Veľa z vás mi ho už napísalo do inboxu, ale predsa len, napíšte mi do aj tu do komentára, aby ste sa navzájom videli...😊 #babygirl #babiesofinstagram #4weekspostpartum #izabela #momlife

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),