Lukáša Kimličku Slovensko a najmä ženy, registrujú v prvom rade ako módneho návrhára. Lukáš patrí medzi našich najžiadanejších stylistov a fashion fotografov.  Všetko do čoho sa pustí  dopadne skvele a aj preto spolupracuje s tými najprestížnejšími slovenskými celebritami. 

Rodák z Bratislavy vyrastal v Starej Turej a už od malička ho to ťahalo k móde. Tej sa venoval naozaj dlho a to, že má cit pre detail dokazuje nielen vo svojej práci, ale aj pri zariaďovaní bytu.

Lukáš Kimlička
Zdroj: instagram.com/Lukáš Kimlička

Svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram sprevádzal celou prerábkou svojho bytu, ktorý zdedil po babke. Nedávno mu začali všetci písať, že odkiaľ má svoje nové krásne zárubne.  "Včera mi prišlo veľa reakcií na moju instastory kde ste sa ma pýtali kde som kúpil zárubne. Celkom ma prekvapilo že vás to tak zaujalo :) Zárubne som nekúpil nikde ale som si ich vyrobil. Odpílil som pánty na ktorých boli pôvodne zavesené dvere, okolo zárubne som nalepil polystyrénové lišty a celé som to natrel na bielo. Dokopy ma tieto "nové zárubne" vyšli na 15€.Pridávam aj fotky pred a po, aj počas lepenia," odpísal im Kimlička.

FOTO jeho zárubni a celého prerobeného bytu nájdete v galérii >>>