Kollárova EX odhodila šaty a vzbudila OBROVSKÝ ROZRUCH: Táto BOHYŇA má 55? Wow, DOKONALÉ plavky
18. 7. 2023, 9:23 (aktualizované: 31. 5. 2024, 7:19)

Zdroj: Archív Blesk
Prečo s ňou nemal dieťa?
Zdroj: https://www.instagram.com/brozovakaterina
Zdroj: Instagram Kateřina Brožová
Zdroj: Instagram Kateřina Brožová
Galéria k článku
Česká herečka Kateřina Brožová je aj v zrelšom veku v top forme. Kedysi ju miloval aj známy sukničkár a stvoriteľ mnohých detí Boris Kollár, píše PLUS 7 DNÍ.
Milovali ju vplyvní, bohatí a zabezpečení muži. Mnohí nazývali českú krásavicu a známu herečku Kateřinu Brožovú (55) pre výber partnerov zlatokopkou. Ona sama sa tomuto hanlivému pomenovaniu dlhé roky bránila, no s chudobnými mužmi nikdy obklopená nebola. Vďaka vysokej a štíhlej postave, výraznému poprsiu a blond hrive bola pre mnohých exkluzívnym úlovkom.
Nedávno sa česká hviezda odfotila v leopardích plavkách a vzbudila obrovský rozruch. Hviezda seriálu Noc na Karlštejně si užíva zaslúžený odpočinok a divadelné prázdniny. Za jej dokonalé telo vraj môžu gény.
"Bude tam istá genetická výbava. Som človek, ktorý stále behá. Buď niečo zariaďujem, ťahám ťažké tašky, jazdím na koni, hrajme divadlo, jednoducho stále niečo robím. Veľa času v konečnom dôsledku nesedím,“ priznala pre Super.cz Kateřina Brožová.
Mužov musela od seba odháňať, no vždy si vybrala len tých solventných. Jej čaru kedysi podľahol aj predseda parlamentu a veľký bonviván Boris Kollár. Chodili spolu v roku 2006 a po pol roku sa ich cesty rozdelili. Inak sexi blondínka patrila k jeho najstarším partnerkám vôbec. Dieťa jej však nespravil. "Jednoducho sa nedajú zlúčiť dva pohľady na život a tiež veľká vzdialenosť,“ povedala pre Aha! Po rozchode Brožová.
Zosnulý podnikateľ Peter Kovarčík ju nazval najdrahším eskort servisom jeho života. Blondínka randila aj s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom. Boli dokonca spolu štyri roky a v jeho televízií mala vlastné relácie. Boli aj zasnúbení, no vzťah im nevyšiel. Dnes chodí Soukup s Agátou Hanychovou, s ktorou má dcérku.