Česká modelka, ktorá dobyla svet, Simona Krainová, odštartovala svoju kariéru v Paríži a po niekoľkých rokoch zdobila jednu obálku časopisu za druhou. Bola jednou z tvárí prehliadok luxusných svetových značiek. V súčasnosti Simona akoby dokázala zastaviť čas a nestarla. Hoci prednedávnom oslávila okrúhlu 50-tku, vyzerá perfektne. Aj keď najväčší úspech zažívala v deväťdesiatych rokoch, keď sa jej otvorili svetové brány modelingu, dnes oplýva snáď ešte väčším pôvabom ako na začiatku svojej hviezdnej kariéry.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjihhojMBcr/

Má postavu, ktorú by si priala mať nejedna žena. Ako však často informuje na svojom Instagrame, o svoje telo sa patrične stará a maká na tom, aby mala dokonalú postavu bohyne. Beh sa preto stal jej každodennou súčasťou a nedávno pridala aj spinning.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cc0Rd6DOE98/

Okrúhliny oslávila v Dominikánskej republike, v novom dome s veľkou záhradou a dvoma bazénmi, obklopená rodinou a blízkymi priateľmi. Simona sa nezaprela, keď k fotke z oslavy napísala aj nasledovné: „Ďakujem vám všetkým za krásne priania a sľubujem, že ani tento vzácny polčas nič nezmení a ja sa budem ďalej snažiť vás inšpirovať, motivovať, rozosmievať a niektorých i hnevať, pretože ma to baví čím ďalej viac. Kašlať na vek.“

Fotku zo Simoninej oslavy a aj mnohé ďalšie nájdete v našej galérii