Tanečná šou Let´s Dance má za sebou prvé kolo, ktoré bolo naozaj veľkolepé. Parket ovládli obľúbené tváre v nádherných kostýmoch, porota perlila a veselo bolo aj v zákulisí. Počas prvého nedeľného večera sa ešte nevypadávalo a porotu najviac dojala paraolympionička Henrieta Farkašová. Nablýskaný večer pokračoval aj po skončení šou, ktorá prilákala množstvo celebrít.

Nechýbala ani éterická herečka Petra Dubayová, ktorá aktuálne žiari v obľúbenom seriáli Dunaj, k vašim službám. Stvárňuje v ňom postavu Evy, predavačky v obchodnom dome, ktorá sníva o kariére speváčky. Je zaľúbená do študenta architektúry Dávida, ale flirtuje s ňou aj nebezpečný príslušník SS Walter Klaus (Janko Koleník).

Petra má v seriáli Dunaj na sebe vždy výrazný červený rúž. V zákulisí Let´s Dance sa objavila v čiernych šatách, ktoré skombinovala s čiernymi silonkami a čiernymi lodičkami. Na perách mala tmavší rúž, vďaka ktorému sme ju na prvý pohľad ani nespoznali. Celkom iná žena! Krásnym doplnkom bol biely perlový náhrdelník a malá biela kabelka do ruky. Walter Klaus by z nej bol určite očarený. A Petra neprišla sama! Zapózovala si s ňou aj kolegyňa zo seriálu Lesana Krausková, ktorá hrá nešťastnú predavačku Alenku. Pozrite si ich spolu tu >>>

FOTO krásnej Evičky zo seriálu Dunaj nájdete v galérii.

Viac o Let´s Dance sa dočítate tu: