Emma Tekelyová pracovala ako modelka, televízna hlásateľka a moderátorka, scenáristka, módna návrhárka. Pôsobí tiež ako imidžová poradkyňa a módna publicistka. Už niekoľko rokov sa úspešne venuje aj písaniu kníh. Jej prvé knižky sa okamžite stali bestsellermi.

Tituly Byť ženou je úžasné (1998), Byť milovaná je úžasné (2000) a Žiť je úžasné (2003) za rekordný predaj získali ocenenia Zlatá a Platinová kniha. Písaniu kníh sa naďalej aktívne venuje a vyzerá to tak, že sa v tom naozaj našla a jej najnovšia kniha Byť ženou je úžasne v každom veku je už desiata v poradí. 

Krst knihy Emmy Tekelyovej ,, Byť ženou je úžasné “. Na snímke Emma Tekelyová kniha
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Kniha nadväzuje na jej prvý bestseller Byť ženou je úžasné a odpovedá na citlivú otázku, či byť ženou je úžasné v každom veku. Prezrádza, ako sa priatelí s vekom ona, čo robí pre svoj vzhľad a kondíciu, aby bola plná energie a každý deň mala dôvod na radosť. 

Ide o jej naojsobnejšiu knihu

Slávnostný krst moderovala ostrieľaná Katka Brychtová, ktorá Emmu aj patrične vyspovedala. Emma prezradila, že jej knižka má byť čitateľkám kamarátkou, aby sa necítili samy. A zároveň prezradila aj to, že ide o jej najosobnejšiu knihu vôbec. „Popisuje môj osobný život, ako si žijem, moje osobné rituály a prečo sa cítim a vyzerám tak, ako sa cítim a vyzerám.“

Na krste nechýbali ani známe tváre ako Karin Haydu, Beáta Dubasová či Miloš Bubán. 

Ako to Emme pristalo? Pozrite si FOTO v našej galérii >>>