Čím odbúravam stres

Cvičením. Je to balzam na dušu aj telo. Okrem toho, že je Lucia fitneskou, je mamou malej Talinky a popri dcérke sa stíha venovať nielen cvičeniu, ale aj svojim fanúšikom. Pre nich organizuje výzvy, pri ktorých vždy naživo precvičuje sériu cvikov, a tak motivuje najmä ženy k pohybu. Na Instagrame ju nájdete ako ​@luciamokranova.

Čím odbúravam stres
Zdroj: Instagram

Ako sa stravujem

Jem päťkrát denne. Strava je veľmi dôležitá. Urobila som si jedálny lístok na mieru a toho sa držím. Mala som obdobie, keď som zabúdala jesť, a to je veľká chyba. Myslela som si, že kilá pôjdu po pôrode ľahko dole, ale mýlila som sa. Keď chce žena schudnúť, musí pravidelne jesť a piť veľa vody. Je to proste alfa a omega.

Ako sa stravujem
Zdroj: Instagram

 Takto vyzerá môj bežný deň

Som na materskej a v tomto kovidovom období, keď sú možnosti niečo robiť obmedzené, sú moje dni väčšinou rovnaké. Celý svoj čas venujem Talinke. Keď spinká, cvičím, upratujem, proste žienka domáca. Občas odbehnem na nejaké fotenie, to je vždy pekné spestrenie bežného dňa. Momentálne chcem každú chvíľu venovať dcérke. Čas rýchlo beží a materstvo si veľmi užívam. Je to najkrajšie obdobie môjho života a nemôžem uveriť, že už je to viac ako rok, čo som mamou. Niekedy by som chcela zastaviť čas.

Takto vyzerá môj bežný deň
Zdroj: Instagram

Ako sa udržujem fit

Snažím sa cvičiť a starať o seba aj popri bábätku. Aj keď musím povedať, že niekedy je dosť náročné skombinovať všetky tieto veci, ale snažím sa. Aj keď niekedy len 30 minút, ale lepšie ako nič. A to je aj rada pre všetky ženy matky – nezabúdajme na seba. Aj 30-minútový tréning pomôže.

Ako sa udržujem fit
Zdroj: Instagram

Je pre mňa výzvou...

... byť tou najlepšou mamou a pre priateľa najlepšou partnerkou. Robiť ich každý deň šťastnými. Milujúca a stabilná rodina je pre mňa základ. To je moja najväčšia výzva.

Je pre mňa výzvou...
Zdroj: Instagram