Holandská rýchlokorčuliarka Jutta Leerdam (24) momentálne patrí medzi najlepšie športovkyne vo svojom obore, no okrem úspechov sa môže pochváliť aj dokonalou postavou a jej krása opantá nejedného muža, píše Šport24. Sexi blondínka prezradila, čo stojí za jej úspechmi.

Holandsko je známe tým, že patrí v rýchlokorčuľovaní medzi najväčšie veľmoci. Jutta Leerdam je jedným z posledných objavov a krásna blondínka neohuruje len svojimi schopnosťami na korčuliach, ale aj výzorom a dokonalou postavou. Na konte má jednu striebornú medailu z olympiády v Pekingu a mnoho ďalších úspechov zo svetových šampionátov a pohárov.

Leerdam v poslednom čase nabrala na sile a zdá sa, že toto je tajný recept, vďaka ktorému sa neustále zlepšuje a dosahuje ešte lepšie výsledky. Na jej vzhľade sa to vôbec neodzrkadlilo a krásna Holanďanka posiela svojím výzorom mužov doslova do kolien. „Teraz som silnejšia a ťažšia, no tuk navyše využívam ako silu,“ zverila sa sexi Jutta pre web nporadio1.nl. Sexi krivky úspešnej športovkyne v plnej paráde nájdete TU!

Horúce FOTO krásnej rýchlokorčuliarky nájdete TU!

Mohlo by vás zaujímať:

Krásna Manuela z telenovely má dnes 60 rokov, ale odvaha jej nechýba! VÁŽNE tak vyzerá?

Dominika Stará sa odfotila s manželom a synčekom pri stromčeku. HNEĎ vám padne do oka jej perfektný outfit. Aha, aká bola kočka!

Tieto dve znamenia sa navzájom nedokážu zniesť. Je celkom zbytočné snažiť sa, aby im to fungovalo.

A je tu VEĽKÝ HOROSKOP na január! Čo vám prinesie začiatok roka?

Bola označovaná ako najsmutnejšie dieťa Hollywoodu. Pozrite, ako VYZERÁ dcéra Toma Cruisa dnes!