Krásna brunetka skúsila pred 10 rokmi šťastie v súťaži Miss Universe a napokon skončila ako druhá vicemiss. Niet divu, že svojou krásou pomotala hlavu aj známym mužom šoubiznisu. V roku 2019 randila s futbalistom Robom Vittekom, no dlho im to nevydržalo. Neskôr sa dala dokopy s majiteľom talianskej reštaurácie a kuchárom, ktorý varieva aj v Teleráne. Meno Andrea Ena vám je určite známe. Ani tento vzťah jej nevydržal. Potom našla na chvíľu lásku v náručí fotografa Pavla Bobeka. Nakoniec však toho pravého svetu ukázala len nedávno.

Volá sa Kryštof a len krátko po tom, čo vyšla von s tým, že má partnera, podelila sa s fanúšikmi aj o radostnú novinku. Stane sa z nej mama a pod srdcom nosí dcérku. S tehotenským bruškom teda oslávila aj lásku a manželstvo svojej, nemenej krásnej, sestry Márie, ktorá sa vydávala vo štvrtok 15. septembra. Brala si otca svojho synčeka, Lukáša.

Martina našla šťastie po boku sympatického Kryštofa.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgKRG4rqI7n/

Mária bola nádherná nevesta a zvolila jednoduché padavé biele šaty s volánovými rukávmi a jemné vlny vo vlasoch. V bielej doslova žiarila, no nebola jediná. Aj jej sestra Martina, ktorá bola zároveň jej svedkom, prišla na svadbu v bielych šatách. Hoci ich zdobil nadýchaný tyrkysový lem, pôsobila ako druhá nevesta. O tom, že to aj Martine mimoriadne pristalo niet pochýb. Existuje však isté pravidlo, že právo mať biele šaty na svadbe, patrí výhradne neveste. Sestry však majú medzi sebou mimoriadne blízky vzťah a pravdepodobne brunetka svoju voľbu šiat so sestrou odkonzultovala. Je možné, že si to dokonca želala aj sama nevesta. Jedno je však isté - obe boli nádherné a uvidíme, či sa v najbližšej dobe dočkáme aj známej dizajnérky pred oltárom.

Martinina sestra Mária sa vydala. Bola nádherná nevesta.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiqBXX9r63h/

Šaty, ktoré mala Martina na sebe, nájdete v našej galérii.