Zmrzlina nesmie chýbať

K slnečným letným dňom rozhodne patrí zmrzlina. Viete si vôbec predstaviť toto teplé obdobie bez nej? Úprimne, my nie a veruže si na nej pochutnala aj Kvetka. A keby len na jednej príchuti! „Nugátová, vanilková, oriešková, slaný karamel a malinová. Vychutnávam zmrzlinu, slnko a víkend,“ napísala k záberu.

Zmrzlina nesmie chýbať
Zdroj: Instagram.com/@kvetkah

S milovanou babičkou

Počas leta Kvetka nezabúda ani na najbližšiu milovanú rodinu. Stihla už s nimi stráviť pár krásnych dní a nechýbala ani babička Terezka. „Naša čiperka. Napriek tomu, že onedlho oslávi 90. narodeniny, stále je samostatná, rada sa zvŕta vo svojej záhradke a vždy sa tešíme zo spoločných chvíľ… Že nám je dopriate ešte stále sa vyobjímať, porozprávať, zasmiať sa. Rodina je najviac.“

S milovanou babičkou
Zdroj: Instagram.com/@kvetkah

Čerešničky, čerešne

Rovnako ako sladká a studená zmrzlina, k letu patria aj čerešne. A najlepšie v chutnej domácej bublanine. Minulý rok ich naoberala za košík a veruže z nich upiekla koláčik ku káve. Veríme, že aj toto leto nazbierala hojnú úrodu u rodičov na záhrade a potešila ich chutným dezertom.

Čerešničky, čerešne
Zdroj: Instagram.com/@kvetkah

Brázdi slovenské vody

Kvetka je živel. Rovnako ako voda. A čo sa stane, keď sa spoja dva živly? No predsa vznikne kopa zábavy, úsmev na perách a krásne zážitky. Ak si však myslíte, že na člnok si odskočila do zahraničia, sklameme vás. A možno príjemne prekvapíme. Fotka totiž vznikla na Slovensku v Čiernej Vode. „Bol aj vietor vo vlasoch (a nadvihujúce sa šaty). Aj dobrá nálada.“

Brázdi slovenské vody
Zdroj: Instagram.com/@kvetkah

Po roku späť

Hoci mnohých láka zahraničie, iní nedajú dopustiť na dovolenku v našich končinách. A dlhoročná tvár modro-žltej televízie je milovníčkou Slovenska. „Banská Štiavnica a jej okolie sú mi dôverne známe. Nakrúcali sme tu niekoľko Fariem a vždy sa sem rada vraciam. Krásne miesta, neskutočne milí ľudia, fantastické jedlo, pokoj,“ napísala minulý rok k záberu zo spomínaného mesta. Tento rok sa tam opäť vrátila: „Po roku opäť v našej obľúbenej Banskej Štiavnici.“ A v krásnych šatách, v ktorých určite v uličkách žiarila.

Po roku späť
Zdroj: Instagram.com/@kvetkah

Fotku Kvetky Horváthovej v plavkách nájdete v galérii.