Playmate Lela Ceterová je mamou dvoch detí. Niekoľko týždňov po pôrode sa s partnerom Karlosom rozišli kvôli údajnej nevere z Lelinej strany. Tá tvrdila, že ju Karlos zbil s dieťaťom v náručí a zobral jej mobil, aby to nedala na sociálne siete, píše Wanda.

Netrvalo však dlho a párik sa udobril v Dubaji na luxusnej dovolenke. Nasledovala luxusná svadba a už je z nich opäť šťastná rodinka. Lela priznáva, že extravagancia je jej veľmi blízka a svojimi extrémne veľkými prsiami sa pýši, kde sa len dá. Pod fotkami na jej profile nechýbajú komentáre plné kritiky na to, ako vyzerá.

Najnovšie si dala urobiť dve nové plastiky tváre, za ktorými vycestovala až do Iránu. "Veľmi dlho som zvažovala cestu do ďalekého Iránu, ale toto rozhodnutie neľutujem. Po nepríjemných skúsenostiach s lekármi v Európe čo sa týka plastiky nosov som sa zverila do rúk odborníkovi, pretože viem, že mi vie pomôcť a napraviť veci, čo mi ostatní lekári pokazili.

Pán doktor je vyhľadávaný a operoval nie jednu celebritu. Mám už po náročnej 4-hodinovej operácii, pretože okrem nosa som si dala upraviť aj viečka, ktoré vekom každému začnú padať," napísala Lela k aktuálnemu záberu, ktorý si POZRITE TU.

Mohlo by vás zaujímať: