Obľúbená herečka Jana Kovalčíková sa začala objavovať v úvode novej série seriálu Dunaj a hneď na seba strhla všetku pozornosť. Hrá Helginu sestru Lenu, ktorá prichádza z Nemecka spolu s otcom. Ten ju v Bratislave nechá na dlhší čas, aby sa u sestry "naučila väčšej zodpovednosti"...

Lena totiž urobila niečo neodpustiteľné, zamilovala sa do muža židovského pôvodu a musí na neho zabudnúť. Prináša si teda so sebou veľké tajomstvo a smútok v srdci.

Jana Kovalčíková do seriálu dokonale zapadla.
Zdroj: TV Markíza

Lena však zisťuje, že v rodine jej sestry žiadna nuda nehrozí. Hneď v prvý deň svojho príchodu na Slovensko si vychutná koncert známeho operného speváka Thea Adama, na ktorý pozvali veľa vplyvných hostí. Dokonca sa do nej zahľadí jeden z najväčších seriálových zloduchov, Anton Holubec (Filip Tůma).

Lena si ho šikovne omotá okolo prsta. Robí to preto, aby sa pomstila svojej rodine za všetku bolesť, ktorú jej spôsobili. Najhoršia správa ju zasiahla vtedy, keď zistila, že jej milovaného Kaspera zabila jej vlastná rodina. Po tomto zlomovom momente vo svojom živote sa už nezastaví pred ničím. Najnovšie sa vyspala s Holubcom, aby si ho omotala okolo prsta a evidentne má veľký úspech. V Holubcovi vidí Lena zbraň, ktorou môže zaútočiť na vlastnú rodinu - a zničiť ju...

Prežili spolu vášnivé chvíle! Ale čo urobila po milovaní? Holubec nebude nadšený... FOTO Leny v spodnej bielizni nájdete v galérii.