Nela Slováková sa preslávila účasťou v reality šou Hotel Paradise. Odvtedy sa z nej stala úspešná podnikateľka a influencerka, ktorá si s partnerom Lukášom Kozákom zabezpečila aj nehnuteľnosť v Chorvátsku. Tam za blondínkou chodieva aj jej mamina Jana, ktorej popularita na sociálnej sieti celkom rastie.

Víťazka Hotela Paradise je známa aj svojimi odvážnymi outfitmi a obnaženými zábermi, ktoré zdieľa s fanúšikmi. Vždy je to však tak akosi decentné a nie vulgárne, hoci by sa to mohlo tak na prvý pohľad zdať. Nikdy totiž nie je vidieť viac, ako by sa patrilo. To ostáva len pre Lukášove oči.

Jana so svojimi dvomi deťmi. Vôbec nevyzerá, že je dvojnásobnou mamou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CU7f7PWs6FT/

No a nedávno jeden taký odvážny záber zverejnila aj Nelina mama, čím tak trochu odhodila zábrany. Ešte koncom septembra si užívala plavbu loďou a práve tam sa nechala odfotiť len v spodnom diele plaviek a bielej košieľke. Na tom by nič nebolo, no nemala oblečený vrchný diel a blúzka bola rozopnutá. Prsia si sexi pani Slováková prekrývala rukou. Ihneď sa spustila vlna obdivných komentárov. Jedna z fanúšičiek dokonca napísala, že keby si nevšimla žltý lak na nechtoch, myslela by si, že ide o Nelu. Influencerkina mama je jednoducho riadna kosť a pri svojej dcére pôsobí viac ako sestra, než jej rodič.

Nela s mamou vyzerajú skôr ako sestry.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cdm3i0HKdkT/

Záber Nelinej mamy z lode nájdete v galérii.