Aj charizmatický herec Martin Mňahončák (45) je súčasťou obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám. Stvárňuje v ňom ustráchaného manžela Petry Polnišovej. Bezdetným manželom Urbanovcom to na obrazovkách veľmi pristane a diváci si ich životný príbeh okamžite obľúbili.

Polnišová hrá v Dunaji Židovku a spolu s manželom sa ukrývajú v Bratislave v nádeji, že uniknú pred nacistami. Snažia sa splynúť s davom a zamestnajú sa v obchodnom dome Dunaj ako predavači na hudobnom oddelení. Mňahončák v rozhovore pre markiza.sk prezradil, čo má spoločné so svojou postavou Viliama Urbana. "Asi to, čo som ja osobne objavil, až keď sa mi narodili deti," povedal s úsmevom. "Strach, ktorý v sebe Urban celý čas má, celý čas je v napätí, stále sa pozerá, či ho niekto neodhalí. Podobný strach, ale nie až tak, mám ja o deti."

Anketa Sledujete seriál Dunaj?

V súkromí je Martin spokojný po boku svojej milujúcej manželky Katky, s ktorou vychováva dve krásne dcérky. Otcom sa stal po štyridsiatke a jeho dcérky sa volajú Marína a Dorotka. Pred pár dňami sa vybral na premiéru opery a po jeho boku nechýbala ani manželka. Všetky oči boli okamžite na nej! Katka si vybrala nádherné šaty, v ktorých by hravo zatienila všetky krásky v seriáli Dunaj. V galérii si môžete pozrieť, ako to manželom spolu pristalo.

FOTO nájdete tu >>>