31-ročná speváčka a skladateľka sa na tretie dieťatko nesmierne tešila. Prvé dve detičky – Huga (10) a Zoe (8) porodila ako mladá mamička, a tak sa teší, že tretie dieťatko, ktoré prišlo po jej tridsiatke, si vychutná ešte viac.

Jej tehotenstvo bolo bezproblémové, ale prežívala ho počas koronakrízy a všetky aktivity, ktoré si ako budúca mamička naplánovala, musela zrušiť. Aj kontroly u lekára boli obmedzené, a tak sa spoliehala len na svoj inšinkt a na to, že všetko dobre dopadne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dieťa sa v nebi spýtalo Boha: „Povedali mi, že ma chceš zajtra poslať na Zem, ale ako tam budem žiť, keď som také malé a bezmocné?“ Boh mu odpovedal: „Tvoj anjel ťa už čaká a je pripravený. Bude ťa opatrovať dňom i nocou. Nemusíš mať strach.“ „A on ma bude aj chrániť?” „Tvoj anjel ťa bude milovať tak veľmi, že by položil aj svoj život, len aby ťa ochránil. Bude ťa milovať viac ako svoj vlastný život.“ „Dobre teda,“ povedal chlapček, „ale ako sa vlastne volá? Ako mu budem hovoriť?“ „Nemusíš sa naozaj ničoho báť. Vždy rozpozná tvoje volanie, nech budeš kdekoľvek.... Volaj ho jednoducho MAMA,“ odpovedal Boh. 💙 foto @gavulka

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),