Herec Jakub Jablonský hrá v seriáli Dunaj, k vašim službám židovského študenta architektúry Dávida a Kristína Spáčová speváčku Martu Gruberovú, ktorá doteraz z neznámych príčin skočila zo strechy obchodného domu. Vedeli ste však, že v súkromí tvoria pár?

Jakub Jablonský a Kristína Spáčová. Zoznámili sa na konzervatóriu.
Zdroj: TV Markíza

Jakub a Kristína sa zoznámili už na strednej škole. „Poznali sme sa už dávno predtým, ako sme spolu začali chodiť. Chodili sme na tú istú strednú školu, na konzervatórium v Banskej Bystrici. Len sme sa tak míňali na chodbe. Ale vtedy sme mali obaja vzťah, zažívali sme vtedy prvú lásku a potom sme sa stretli opäť v Bratislave. V kaviarni sme si čítali knihu za jedným stolom, lebo nebolo nikde voľno,” povedal Jakub v markizáckom Teleráne. „Bola to síce taká krčma, ale nič to… (smiech),” doplnila ho so smiechom Kristína.

Marta Gruberová (Kristína Spáčová) si v seriáli Dunaj spomenie, čo sa stalo v osudnú noc. Stala sa obeťou znásilnenia.
Zdroj: TV Markíza

V seriáli Dunaj sa jej postava po ťažkej nehode opäť vrátila na scénu. Marta Gruberová odišla z nemocnice slepá, pád zo strechy jej spôsobil zdravotné postihnutie. Okrem zranení prišla aj o pamäť. Dlho si nedokázala spomenúť, čo sa v tú osudnú noc stalo.

Anketa Myslíte si, že Martu znásilnil Anton Holubec?

Vrátila sa do obchodného domu a získala v ňom prácu klaviristky. Spriatelila sa s predavačkou Klárou, ktorá ju nič netušiac odprevadila na terasu. Keď sa Marta chytila zábradlia, prišlo jej zle a zrazu sa jej vrátili spomienky na chvíle, keď celá zúfalá chcela ukončiť svoj život...

V tú osudnú noc ju na toaletách niekto surovo znásilnil! ZÁBERY si môžete pozrieť v galérii. >>>