V pamäti divákov je zapísaný najmä ako moderátor súťaže Milionár. Aj keď vidieť Martina Nikodýma ako herca nie je pre divákov televízie celkom bežné, on je v skutočnosti naozaj vyštudovaný herec.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CWyQXWZKCFr/

Chodil na Divadelnú fakultu AMU v Prahe a neskôr na VŠMU v Bratislave. Aktuálne svoje herecké zručnosti predvádza v seriáli Dunaj, k vašim službám. Spoločne s kolegom Jánom Slezákom sú posilami pre nemeckého vojenského pridelenca Waltera Klausa, ktorého v seriáli hrá obľúbený Ján Koleník. Martin má za sebou ale aj skvelú skúsenosť, ktorá sa nenaskytne každému. V roku 1997 si zahral v americkom filme Peacemaker, kde hlavnú rolu stvárnili George Clooney a Nicole Kidman.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CouvaPur3lF/

Prednedávnom prekvapil i potešil svojich priaznivcom príspevkom na Instagrame, kde zverejnil informáciu, že bude hrať v ďalšom filme. „Dnes v noci sa zrodil DJ MN. Postavička v pripravovanom filme Vojna policajtov. Moja postava je dídžej, na ktorého chodili tí najväčší mafiáni aj tí najdrsnejší policajti,“ napísal a pridal pár fotiek. Čo poviete, sadne mu podľa fotky táto úloha?

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CrwFkClrGHR/

Fotku Martina Nikodýma ako DJ-a v pripravovanom filme nájdete v našej galérii