Po rozpade manželstva s vplyvným podnikateľom Kamilom Haršánym sa Martina aj s deťmi presťahovala, aby mala bližšie do práce. Okrem speváckej kariéry totiž ešte aj učí na katedre práva UK a samozrejme stará sa o svoje dve ratolesti, ktoré sú jej prioritou. Okrem nich ešte zvláda aj starostlivosť o dve malé vodné príšerky axolotlov a mačičku z útulku. Samotou tak rozhodne netrpí.

Celý byt si zariadila sama, tak aby vyhovoval potrebám ako jej, tak aj detí. Tie majú napríklad v izbičke sklápajúce postele, pretože v nej veľa miesta nazvyš nie je. "My sme so súrodencami tiež nemali viac priestoru, a tu sme, nelámem si nad tým hlavu. Podstatné sú iné veci," prezradila speváčka.

Martina je vyznávačkou minimalizmu, ale len čo sa preplnenosti miestností týka. Inak priznala, že má rada lesk, kov, glamour štýl v kombinácií s luxusnými textíliami ako zamat alebo iné na dotyk príjemné materiály. A to badať aj na jej obývačke, ktorú teraz ukázala celému svetu. Tu trávi najviac času ako s deťmi, tak aj priateľmi, či si užíva nežné chvíle s mačičkou. Priestor je veľmi vkusne zariadený presne podľa Martininých predstáv, ale čo nás absolútne dostalo je jej jedálenský stôl so stoličkami ako aj nezvyčajný stolík pred sedačkou, ktoré sú úplne odlišného štýlu a pritom krásne k sebe ladia. Čo poviete? Foto nájdete v galérií...