Spevák má osem detí s piatimi rôznymi ženami. Najstaršiu dcéru Karis (51) mal so speváčkou Marshou Hunt. Bol to len krátky románik, ale stačil na to, aby splodili dieťa. Ďalšiu dcéru Jade (50) mal zo zväzku s exmanželkou Biancou. Potom sa dal dokopy s modelkou Jerry Hall, s ktorou vydržal naozaj dlho. Respektíve ona s ním vydržala dlho, pretože Jagger popri nej mal samozrejme kopec románikov. Spolu mali dcéry Elizabeth (38), Georgiu (30) a synov Jamesa (37) a Gabriela (24). Z aféry s modelkou Lucianou Gimenez Morad, ktorá Jaggera stála vzťah s Hall, vzišiel syn Lucas (23).

Prišla Melanie

Ale tento zoznam nie je kompletný, v roku 2014 sa zoznámil s krásnou baletkou a to krátko po smrti milovanej partnerky L'Wren Scott. A spolu majú syna Devereauxa Octaviana Basila, ktorý má 5 rokov. Takže 8. dieťa, čo sa odrazilo aj v jeho mene je tento pekný chlapček. Spoločné fotografie s Jaggerom nájdete v galérii!

A čo Melanie? Obišla výborne. Spevák tvrdil, že matku svojho posledného dieťaťa zabezpečí a to aj splnil, kúpil jej nehorázne drahý dom a na jej Instagramovom účte nájdeme aj spoločné fotografie. Melanie nešetrí fotografiami ich syna a sem tam sa objaví aj Jagger. Melanie je skutočne nádherná, mladá a ako baletka, pochopiteľne štíhla... Veď si pozrite foto a posúďte sami.

Spoločné fotografie s Jaggerom nájdete v galérii!