Obľúbená tanečná šou Let´s Dance má za sebou prvé kolo. Diváci si môžu vychutnávať v poradí už ôsmu sériu. Ani tentoraz v relácii nechýbajú zaujímavé tváre, obľúbení prominenti - a to nielen medzi súťažiacimi, ale aj v zákulisí. Šou si nenechalo ujsť viacero celebrít, červený koberec sa nimi len tak hmýril. Ženy boli nádherne vyobliekané a muži si na svojom zovňajšku takisto dali záležať. Najviac zaujal nezabudnuteľný ženích zo šou Nevesta pre milionára.

FOTO Honzíka Novotného v súťaži Let´s Dance nájdete v galérii.

Honzík Novotný (45) si zapózoval v zákulisí. V obleku a bielej košeli pôsobil neodolateľne. Ani po rokoch nestráca svoj šarm, dokonca je ešte príťažlivejší než v časoch najväčšej popularity! Odpadnete, keď ho uvidíte. Tromfne aj nového ženícha v aktuálnej šou Ruža pre nevestu, mladého fešáka Tomáša?

Honzík a Tomáš sa spolu aj odfotili

Tomáš Tarr dokonca na svojom Instagrame zverejnil perfektný záber. Zapózovali si spolu s Honzíkom, to musíte vidieť! FOTO nájdete tu >>>

Anketa Ktorý zvodca sa vám páči viac?

V Ruži pre nevestu to bude poriadne horúce

Juan prišiel do Let´s Dance na koni

Juan zo Skrytej vášne pricválal do Let´s Dance na koni. Po vystúpení vybehla na parket aj jeho osudová žena, on ju schytil a... Budete sa červenať:

Gáboríkovci si vymenili vášnivý bozk

Ivana Gáborík patrila v prvej časti Let´s Dance medzi najkrajšie ženy. Marián neodolal a po tanci ju vášnivo pobozkal. Aha, ako to medzi manželmi stále iskrí: