To sú ale krásne chvíle! Lámač ženských sŕdc, kubánsky herec Mario Cimarro (51) a slovenská misska Bronislava Gregušová (30) sú hrdými rodičmi dcérky. Dali jej krásne meno Briana. Predstaviteľ Juana z telenovely Skrytá vášeň si užíva chvíle s bábätkom a úloha otca mu pristane. Dvojica pridala na svoje instagramové účty fotografie, na ktorých obaja kočíkujú svoj najväčší poklad. Mario na prvý pohľad znežnel a jeho Bronislava vyzerá krátko po pôrode úžasne. Na záberoch ukázala krásne štíhle nohy v čiernych legínach.

Slováci poznajú Cimarra najmä z telenovely Skrytá vášen, ktorá bola u nás mimoriadne obľúbená. Uznávaný herec si získal srdce Slovenky, ktorá hviezdila v súťaži krásy. S Broňou Gregušovou sa dokonca zasnúbili a čakali prvého potomka. Dcérka už prišla na tento svet a jej rodičia neskrývajú obrovskú radosť, píše Život. "

Briana, vďaka tebe budú dni odteraz žiariť. A srdce času bez miery sa bude merať v tvojom svetle 31. augusta 2022," napísal na sociálnej sieti dojatý Mario a nezabudol na odborníkov, ktorí sa o jeho lásky starali. "Nesmierne ďakujeme lekárom a sestričkám, ktorí nás sprevádzali pri pôrode a vám, ktorí ste nám posielali lásku a pekné priania na diaľku!"

FOTO krásnej Gregušovej po pôrode nájdete v galérii.