Posledný augustový štvrtok sa v Jurkovičovej teplárni konala Markíza Media Party pri príležitosti predstavenia novej vysielacej štruktúry na jeseň. Medzi pozvanými, samozrejme, nechýbali známe tváre projektov televízie, ktoré majú od septembra svoje miesto v primetime.

Na akciu prišlo množstvo hostí - tváre markizáckeho spravodajstva, osadenstvo šou Tvoja tvár znie povedome a medzi nimi aj Attila Végh, ktorý tento rok zasadne do porotcovského kresla. Potom, čo mal obrovský úspech medzi divákmi v Let´s Dance, sa televízia rozhodla obsadiť ho do veľkolepej šou. A rozhovor s ním si nenechala ujsť ani moderátorka Mária Zelinová, ktorá je už nejaký ten piatok súčasťou tímu Smotánky.

Mária Zelinová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdBjBVXjHS3/

Hoci je Attilka šťastne ženatý, neveríme, že mu občas nezabehlo očko k Máriinmu dekoltu. Blondínka totiž zvolila zelené šaty, ktoré veľa priestoru fantázii nedali a ukázala takmer všetko. Prsia mala totiž vo výstrihu poriadne napratané a vyzeralo to tak, že dievčatá si každú chvíľu odskočia na špacír. Nuž ale, moderátorka sa za ne rozhodne nemusí hanbiť. A má aj palec hore za odvahu. Nie každá by si na seba obliekla taký odvážny kúsok.

Zábery Márie v odvážnych šatách nájdete v galérii.

Mária Zelinová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfTzpyGDdup/