Herečka Natália Germáni a hudobník Martin Valihora tvoria pár už nejaký ten piatok. Dvojici to klape aj napriek väčšiemu vekovému rozdielu. Vo februári 2020 privítali na svete svoju dcérku, ktorej vybrali netradičné meno Zuna. Samozrejme, nechýbala ani na svadbe svojich rodičov spolu so svojou staršou nevlastnou sestrou Viktóriou, ktorú má Martin z predchádzajúceho vzťah s jojkárskou moderátorkou Alexandrou Orviskou.

Krásna a talentovaná Natália Germáni netají, že si veľa poplače: TOTO je dôvod! Fíha...
Zdroj: Lýdia Czakó

Natália už v minulosti avizovala, že s Martinom budú mať dve svadby. Tú prvú už majú za sebou a prebehla za veľkou mlákou. Áno si povedali počas magického dátumu 11.11.2022 (1+1+1+1+2+2+2=10=1+0=1) a zároveň je to aj dátum Martinových menín. Výsledok "1" vysvetlila Natália ako "One hand, one heart" (jedna ruka, jedno srdce, pozn. red.). Svadba prebehla na Aspenskej hore a mladomanželia boli obklopení snehom. Ich veľký deň tak bol celý odetý do bielej prikrývky.

Herečka Natália Germáni a hudobník Martin Valihora a ich dcéra Zuna.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbIcn6jKbhS/

"Ťažko opísať slovami, čo sme zažili. Nedá sa. Ale viem, že sa mojím manželom stal ten najvýnimočnejší muž na tomto svete.
Milujem Ťa Láska a ďakujem za ten najkrajší a najdojímavejší deň. Ostane navždy v našich srdciach. Naveky spolu. Ďakujeme našej americkej rodinke - Olinko&Alenka, Macko&Jen, Aleš, Brenda, že ste nám pomohli zrealizovať tento, pre nás, neopísateľný deň plný lásky. Ste úžasní! Bolo to ako sen a už sa mi nemá o čom snívať. (Úsmev.) A v neposlednom rade, Ďakujeme našim milovaným dievčatám Viki&Zuna, že ste to žili s nami a boli celý čas po našom boku! Milujeme vás. Ďakujeme za toto šťastie, krásu a lásku, ktorá sa tu jedného dňa stretla, aby spojila 2 ľudí. A v lete sa spojí opäť, aby sa oslávila aj s našou milovanou rodinkou a priateľmi.
Ale to bude iný žúr!" napísala herečka k záberom zo svadby. Na svoj veľký deň zvolila prekrásne, jednoduché šaty, v ktorých pôsobila veľmi romanticky a elegantne.

Rodinka prežíva krásne obdobie.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgXlURQrWUD/

Zábery Natálie v šatách a ďalšie svadobné zábery nájdete v galérii.