Nečudo, že ju živí aj modeling, jej krásne krivky a cit pre módu ju na to priam predurčujú. Na svojom Instagrame už predviedla zopár vychytávok na jeseň a zimu a všetky sú veľmi inšpiratívne. Takto herečka oprášila šarm chlpatých kožúškov, aké nosili aj naše mamy a babky. Retro je v móde, outfit stačí doladiť baretkou a zvonovými károvanými nohavicami. Súčasný šmrnc a hravosť dodajú modelu robustné tenisky.

Rovnako nás uchvátila aj kombinácia založená na kontrastných kúskoch. Pod leopardí kožuch si obliekla športovú zelenú mikinu, ktorú skombinovala s nežnou tylovou midi sukňou a rebelskými šnurovacími topánkami. Takýto styling uberá roky nielen Natalii, stačí mať guráž!

K vintage štýlu sa ešte vrátime. Natalia si obliekla takýto krásny outfit s retro dekoratívnou potlačou v zelených a fialových tónoch. Tvorí ho blúzka a minisukňa, ktorá si priam žiada kombináciu s vysokými čižmami. Nájdete ju v GALÉRII! Najviac nás však dostal farebný outfit s károvaným kabátom a klobúkom, ktorý je priam nabitý optimizmom. Klikajte SEM!