Odkedy sa herečka Jana Majeská objavila v dobovom seriáli televízie Markíza Dunaj, k vašim službám, ľudia ju doslova žerú. A to aj napriek tomu, že jej postava Helgy Klausovej, Walterovej manželky, nie je práve najpríjemnejšia osoba. Nuž, ženu esesáka stvárňuje skutočne skvele a človek jej ten pohŕdavý a chladný výraz žerie aj s navijakom.

Jana Majeská stvárňuje v Dunaji Helgu Klausovú.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CrLFEXbKbNy/

V skutočnosti je Janka, manželka herca Mareka Majeského, usmievavá žena a mama dvoch krásnych dcér - Emky a Hanky. Ako pani Majeská kráča po manželovom boku už 15 rokov. Úsmevom v súkromí nešetrí, no ako Schatzi ju vidíme usmievať sa len zriedka. Keď už, ide skôr o falošný úsmev. Úprimný smiech na plné hrdlo by sme u Frau Klausovej čakali márne. Ale...

Ako býva zvykom, pri príležitosti promovania seriálu Markíza nafotila s hercami rôzne zábery a nechýbali, samozrejme, ani fotky Janka Koleníka s Jankou Majeskou v ich rolách Klausovcov. Iste, aj na fotkách sa museli obaja tváriť nedostupne, nekompromisne, tvrdo a chladne, ako v seriáli. Herečku však očividne počas fotenia niečo nesmierne pobavilo a fotograf ju zachytil síce ako Schatzi, no so záchvatom smiechu. Takto sme ju v seriáli ešte nikdy nevideli a ani neuvidíme.

Jana je od roku 2008 vydatá za herca Mareka Majeského. Spolu vychovávajú dve dcérky - Emku a Hanku.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CENWeAHnDfe/

Spomínané zábery si pozrite v našej galérii. Navyše, nájdete tam aj zábery Jankiných rozkošných dcér.