Herečka a jej manžel, tanečník Adrián, dostali najkrajší darček 21. júna, keď sa Márii narodil synček Noel, takmer presne na jej narodeniny, ktoré oslavuje 22. júna. Chlapček má už takmer 4 mesiace a herečka žiari šťastím a vyzerá, že ju úloha mamy maximálne napĺňa.

 

V markizáckom Teleráne sa vyjadrila, že sa na návrat do práce tak skoro nechystá, pretože by chcela mať s manželom veľkú rodinu, a tak je možno v pláne čoskoro aj druhé bábätko.

Mária nemá problém podeliť sa o svoje rodinné šťastie ani na Instagrame, kde ju sleduje 196 tisíc fanúšikov. Noelkovu tváričku síce nikdy neukázala, ale zverejnila už niekoľko krásnych nežných fotiek s novým najmilším členom rodiny.

 

Nedávno sa podelila o momentku z obeda v reštaurácii a svoju radu, ako sa dá najesť pri malom dieťati:

Ako sa najesť pri dieťati: Po 1. Nájsť reštiku, kde majú aj sedačky a po 2. Dať dieťa “pásť koníky” na brucho inak povedané a po 3. Rýchlo jesť (smajlík).

 

Iné mamičky, ako inak, toto odporúčanie zase komentovali a kým niektoré tvrdili, že to robia podobne, alebo majú na to svoje finty, iné jej radu hneď podrobili kritike. Napísali jej:

"Skvelé rady, ale až začne behať, nastáva problém."

"A čo tak doma uvariť…"

"Ešte treba dodať, že návod platí len pre deti do cca 6 mesiacov."

Takže, milé maminy, buďte trpezlivé, možno sa Mary neskôr, keď Noel vyrastie, podelí aj o aktualizovaný návod :)