Krásna herečka z Oteckov a hviezda thrilleru Trhlina porodila koncom júna svoje prvé dieťatko, synčeka Noela, a dala si tak ten najvýnimočnejší darček k svojim 25-tym narodeninám.

Mária bola už ako tehuľka veľmi akčná – s manželom, tanečníkom Adriánom, veľa cestovali, ale aj sa hýbali a ona rozhodne nesedela doma s vyloženými nohami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V sobotu 15. júna pobežia všetci spoločne za oceány! Na Magio pláži sa medzi 16-20h budú okrem behu konať aj ďalšie sprievodné akcie, medzi nimi aj diskusie, workshopy...minulý rok to bola jedna skvelá akcia, a verím, že tá tohtoročná ju prekoná nielen účasťou ale aj nabehanými kolometrami💪🏽🏃🏽‍♀️Ja si tie svoje km tento rok neodbehnem, ale Adi odbehne aj za mňa 🤗 tak sa pripoj aj ty! —————————————— Btw.. čo ste možno nevedeli...Zanzibar, kde sme boli minulé leto je ostrov, kde si presadili zákaz dovozu, šírenia a predaja výrobkov z ľahkej umelej hmoty. Igelitové tašky sú absolútnym tabu a za porušenie zákazu vám hrozí polročné väzenie a pokuta 2000$!! Tam, kde majú oceán na očiach tieto problémy riešia. My im môžeme pomôcť aspoň svojím prístupom a momentálne aj aktívnou účasťou na tejto kampani #Runfortheoceans Tak si nezabudni stiahnuť appku Runtastic a za každý odbehnutý kilometer medzi 8-16. júnom daruje @adidas 1$ na vzdelávanie približne 100 000 mladých ľudí na Parley Ocean School, aby bojovali za čisté oceány.🌊♥️ #adidasrunnersbratislava

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos),