Diváci televízie Markíza si zvykli, že sa im pravidelne prihovára z obrazovky a uvádza večerné spravodajstvo. Teraz si však budú musieť zvyknúť, že ju určitý čas vedľa jej moderátorskych kolegov neuvidia. Sympatickú krásku totiž čakajú tie najkrajšie povinnosti, aké môže žena v živote mať. Pod srdcom totiž nosí bábätko a už sa naň veľmi teší.

Lenka Vavrinčíková a Janka Hospodárová
Zdroj: tv markíza

Moderátorka Lenka Vavrinčíková už neuveriteľných 15 rokov tvorí pár so svojím priateľom Albertom a teraz svoju lásku spečatia týmto krásnym spôsobom. "Bábätko sme plánovali, tak sa veľmi tešíme. Môj lekár mi však odporučil dodržiavať pokojový režim, takže zostávam doma a s partnerom sa pomaly pripravujeme na všetky krásne povinnosti, ktoré nás čakajú," prezradila budúca mamička pre portál markiza.sk. Z obrazu tak zmizne skôr než oficiálne začína materská dovolenka.

Lenka Vavrinčíková sa stane mamou.
Zdroj: instagram.com/@lenka_vavrincikova

Namiesto Lenky už má televízia aj dočasnú náhradu. Zatiaľ sa na "jej" stoličke budú striedať jej ostrieľané kolegyne Miriam Kalisová a Danica Nejedlá, ktoré už majú skúsenosti s moderovaním večerného spravodajstva. Už včera, v piatok 20. augusta, sa prvý raz namiesto Lenky pred kameru posadila Danica. "Služby Lenky Vavrinčíkovej počas jej neprítomnosti budú suplovať moderátorky Danica Nejedlá a Miriam Kalisová. Obe majú skúsenosť s moderovaním večerných Televíznych novín, tak aj preto sme neboli nútení hľadať za ňu inú náhradu,“ povedal Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky.

Danica Nejedlá je ostrieľaná moderátorka.
Zdroj: TV MARKÍZA
Miriam Kalisová v minulosti moderovala Televízne noviny s Karolom Farkašovským.
Zdroj: TV Markíza

Budúcej mamičke Lenke a jej priateľovi Albertovi srdečne blahoželáme. Ich spoločné zábery nájdete v galérii.