Ešte niekoľko týždňov delí Dominiku Cibulkovú od toho, aby v náručí držala svoje druhé dieťatko. Malý Jakubko sa tak čoskoro dočká bračeka alebo sestričky. Celá rodinka sa už na ďalšieho člena veľmi teší a budúca dvojnásobná mama zatiaľ neprezradila pohlavie bábätka. A to sa rozhodol využiť jeden z jej partnerov, s ktorými spolupracuje.

Pri tejto fotke Cibulková oznámila, že čaká druhé dieťa.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjCzg7HswiG/

Konkrétne ide o stávkovú kanceláriu, ktorá sa rozhodla vyhlásiť netradičnú stávku pre verejnosť. Stávkujúci tak majú možnosť doslova zarobiť na dieťati Dominiky Cibulkovej tým, že si stavia na to, či to bude chlapček alebo dievčatko. "Jeden z mojich partnerov, stávková kancelária, ma absolútne šokoval. Pretože mi povedali, že idú urobiť stávku na Slovensku, aká ešte nebola. Volá sa to spoločenská stávka a rozhodli sa, že tým, že som ešte nepovedala, čo čakám, že dajú možnosť ľuďom stávkovať, či čakám dievčatko alebo chlapca. Ak by to nebol môj partner, tak by som sa možno aj trošku nahnevala," vysvetlila Dominika na svojom Instagrame.

Kurz na chlapčeka aj na dievčatko je 1,90 a dokonca majú ľudia možnosť staviť si aj na prvé písmenko mena bábätka. Tu sa však už kurzy rôznia. A, B, C, D, E a P, Q, R, S, T majú zhodný kurz 4,25, F, G, H, I, J majú kurz 6,00 najvyšší kurz je na písmená U, V, W, X, Y, Z - 6,75 a najnižší je na K, L, M, N, O - 2,50. Dominika by mala rodiť v marci, no pohlavie prezradí predsa len o niečo skôr. "5.2. budem robiť babyshower pre moje najbližšie kamarátky a tam sa to dozviete," povedala budúca dvojnásobná mama, ktorá zároveň ubezpečila svojich fanúšikov, že sama na seba stávkovať neplánuje. Nerobila to doteraz a nemieni to meniť. Povedzme si úprimne, rozhodne by to nebolo fér, keďže na 100 % pozná výsledok. Každopádne, nech už to bude chlapček alebo dievčatko, želáme jej aj bábätku najmä veľa zdravia.

Na dieťa Dominiky Cibulkovej môžu ľudia uzatvárať stáky.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnSBrSSLaXj/
Anketa Myslíte si, že bude mať Dominika Cibulková dcérku alebo syna?

Zábery Dominiky s tehotenským bruškom nájdete v galérii.