Tmavooká Mahulena Bočanová (55) sa môže pýšiť svojím exotickým vzhľadom, vďaka ktorému patrí k najkrajším českým herečkám. Jej dcérka je pravým opakom svojej matky.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnjQb0tqyLX/

Marína (21) má blond vlasy a krásne modré oči a vyrástla z nej úžasná mladá dáma. Jej otcom je herečkin druhý manžel, Viktor Mráz. Marínka trpí ľahšou formou autizmu, ku ktorej sa postupom času pripojila aj epilepsia. Jej obetavá mama robí so svojou dcérou všetko, ako keby bola zdravá. Chodia spolu do spoločnosti, jazdia na dovolenky, lyžujú, ale stále ju musí mať pod dohľadom.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnVI8M0q9SG/

Prednedávnom zverejnila Mahulena fotku z čias, keď bola Marínka maličkým dievčatkom s veľkými modrými očami. No na fotke nie sú mama s dcérkou samé. Pri nich je aj známa americká herečka Selma Blair! Neuveriteľné. Mahulena k fotke napísala: „Vzácna spomienka na jedno leto ešte v Čičoviciach, rok 2002:) malá veľká žena @selmablair a my dve:).“ Verili by ste, že práve tieto dve herečky sú kamarátky? Úspešnej herečke Selme Blair bola v roku 2018 diagnostikovaná skleróza multiplex.

Fotku Mahuleny a americkej herečky nájdete v našej galérii