Turecká herečka Bergüzar Korel sa u nás do povedomia dostala vďaka svojej postave Šeherezády v telenovele Tisíc a jedna noc. V tomto seriáli okrem popularity získala aj svoju životnú lásku a v roku 2009 sa vydala za seriálového Onura. Spoločne vychovávajú svoje tri deti v nádhernom modernom dome.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CMjsJ9XJPto/

Ich rodinný dom je dostatočne veľký, svetlý a veľmi vkusne vybavený. Vidieť, že Berguzar sa vyzná a zariadila ho podľa svojho srdca. V obývačke má biely nábytok  s otvorenými policami, drevenú podlahu. Kuchyňa je modernej slabo sivej farby s mramorovou linkou, priestranný jedálenský stôl a množstvo doplnkov. Šeherezáda má v dome aj stenu, ktorá je pokrytá obrazmi.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdkzDBquJYV/

"Domov je tam, kde je rodina...Alebo môj malý balkón, môj kávovar, môj gauč, moje steny, moja sprcha, moje dvere, môj koberec, vankúše v herni, môj vankúš, moje fotky na stenách, magnetky stojace na chladničke, ktoré sme si doniesli z každej krajiny, ktorú navštívime," píše Berguzar na svojom Instagrame a vidieť, že do bývania vložila kus seba.

Fotky z jej nádherného domova nájdete v našej galérii