1990 Ujo v hnedom obleku

Tri roky pred päťdesiatkou sa objavil v dráme po boku Robina Williamsa. Ďalší krížik na chrbte na ňom, samozrejme, bolo badať, no stále sa pýšil hustou šticou. Na zábere nápadne pripomína detektíva, ktorý sa preslávil o pár rokov neskôr. Konkrétne Adriana Monka. Akurát Robert vyzerá v tom obleku a so zmrzlinou v ruke ako taký milý ujo sused od vedľa.

1990 Ujo v hnedom obleku
Zdroj: Profimedia

2003 Vlasatý aj fúzatý

Jubileum 60 rokov oslávil poriadnou zmenou imidžu. Niežeby to bolo dobrovoľné. Obsadili ho do historickej drámy Most osudu, kde stvárnil arcibiskupa, a takýto vlasato-‑fúzatý zjav patril k postave. Iskru mu to neubralo, no pôsobil o pár rokov staršie.

2003 Vlasatý aj fúzatý
Zdroj: Getty Images

2012 V pohode a v džínsoch

Keď mu chýbal jeden rok do sedemdesiatky, vyzeral mladšie ako v šesťdesiatke. Už nemal dlhé vlasy ani bradu a bol pekne oholený dohladka. Navyše nahodil mladícke džínsy, jednoduchú polokošeľu a čierne sako, čo spôsobilo, že vyzeral ako absolútne pohodový chlap. Šarmantný a charizmatický.

2012 V pohode a v džínsoch
Zdroj: Getty Images

2018 Pribratý deduško

O pár rokov neskôr, keď mu už v občianskom svietil vek 75 rokov, sa Robert De Niro poriadne zmenil. Niežeby si radikálne prefarbil vlasy, dal si urobiť číro či otočil štýl obliekania o 180 stupňov. Vôbec nie. Len sa pekne vypapkal a stal sa z neho pupkáčik.

2018 Pribratý deduško
Zdroj: Shutterstock

2022 Elegán v okuliaroch

Nevieme síce, či Robert držal nejakú špeciálnu diétu, no rok pred osemdesiatkou už bruško spred štyroch rokov nie je také viditeľné. Práve naopak. Svetovo uznávaný umelec vyzerá mimoriadne dobre, a to napriek bielym vlasom. Šmrnc mu dodávajú aj dioptrické okuliare. Pôsobí ako taký elegantný pán profesor.

2022 Elegán v okuliaroch
Zdroj: Getty Images

37-ročného Roberta De Nira hore bez nájdete v našej galérii. Mal teda riadne sexi telo!