Imponujú jej hlavne starší muži a na konvencie si rozhodne nepotrpí.

1. Filip Renč (1991 – 1994)

Anna Geislerová si prvú rolu zahrala už ako 15-ročná v sugestívnom filme z ústavu pre mentálne chorých Requiem pro panenku. Tam padla do oka režisérovi Filipovi Renčovi, ktorý bol od nej o 11 rokov starší.

Filip Renč
Zdroj: Profimedia

2. Roman Holý (1996 – 2004)

Od režiséra k muzikantovi! Renča vystriedal mohutný vlasatý rocker Roman Holý starší o 10 rokov, pri ktorom Aňa vyzerala ako krehká víla. Aj s ním strávila pár divokých rokov. Hoci o svojich partneroch veľmi nerozpráva, o Romanovi povedala, že bez neho by bola iný človek, ale asi horší.

Roman Holý
Zdroj: Profimedia

3. Zdeněk Janáček (2004 – dnes)

Po mužoch, ktorí boli relatívne známi a od nej starší, sa zamilovala do neznámeho divadelného režiséra, ktorý si privyrábal v bare v divadle Na zábradlí. Tento objav bol o dva roky mladší. A bola to naozaj veľká láska, pretože Aňa s ním otehotnela, porodila syna Bruna Fidelia (2004) a o rok neskôr sa zaňho vydala. V roku 2007 sa im narodila dcéra Stella Ginger.

Zdeněk Janáček
Zdroj: Profimedia

4. Martin Shenar (2012 – 2016)

Neskôr však prišla turbulentná milostná romanca s miliardárom Martinom Shenarom starším o 12 rokov. Kým s ním trávila vášnivé noci, deti strážil doma jej muž. Vyzeralo to tak, že s jej manželstvom je koniec. „Búrliváčka“ Aňa dokonca tretíkrát otehotnela. S bruškom sa však kajúcne vrátila k manželovi a porodila syna Maxa, ktorého otcom je podľa viacerých zdrojov práve bohatý exmilenec. Manžel nevernici odpustil a dnes sa tvária ako veľká šťastná rodina.

Martin Shenar
Zdroj: Profimedia