Herec Tomáš Maštalír je fešák na pohľadanie a priznajme si to, ktorá aspoň na sekundu nesnívala o tom, že práve s ním sa raz postaví pred oltár? Nuž jeho srdce si napokon získala sympatická kočka Kristína a dvojica sa teší už aj zo spoločnej dcérky. Odkedy je Tomáš v chomúte, čoraz častejšie ho vídať na spoločenských akciách po boku svojej milovanej manželky.

Premiéra filmu Známi Neznámi v bratislavskom Bory Mall. Na snímke je Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou.
Zdroj: MATEJ KALINA

A výnimkou nebola ani premiéra filmu Petra Bebjaka Správa. Ten pozná Maštalírove kvality a preto ho rád obsadzuje do svojich filmov. A tak nie divu, že nechýbal ani na tejto slávnosnej premiére, kde ho sprevádzala Kristína, ktorá rozhodne vie, čo jej pristane, módu má v malíčku a svojho manžela ukážkovo reprezentuje.

Výnimkou nebola ani spomínaná premiéra, na ktorú zvolila svetlé koktejlové šaty, jemný mejkap a jednoduchú úpravu vlasov. Film si v tento večer nenechala ujsť ani prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá je tiež známa svojimi dokonalými outfitmi. Tentoraz ju však na plnej čiare zatienila pani Maštalírová, ktorá bola doslova hviezdou večera.

Na snímke Michaela Kicková, Ady Hajdu a Natalia Rau Guzikiewiczova prichádza na premiéru filmu Petra Bebjaka, Správa.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

OUTFIT MANŽELOV MAŠTALÍROVCOV NÁJDETE V GALÉRII: