Patrí medzi 100 najvplyvnejších žien sveta a zároveň by sme o nej mohli hovoriť aj ako o módnej ikone. Asi málokto si mohol nevšimnúť, že prezidentka Zuzana Čaputová pri rôznych pracovných stretnutiach a návštevách, okrem iného, vždy oslní aj dokonale upraveným zovňajškom, píše Plus JEDEN DEŇ. Jej jednotlivé outfity pochádzajú z dielní rôznych významných návrhárov. Na niektoré z nich sa môžete teraz pozrieť.

Stylistka Monika Nemčoková pracuje v módnej brandži už vyše 30 rokov.
Zdroj: min

VIAC OUTFITOV PREZIDENTKY ZUZANY ČAPUTOVEJ SI POZRITE VO FOTOGALÉRII

Niekoľko pútavých outfitov prezidentky Zuzany Čaputovej svojím profesionálnym okom zhodnotila stylistka Monika Nemčoková, ktorá je majiteľkou známeho dámskeho butiku Markiza Moda Italiana v centre Banskej Bystrice už vyše 30 rokov. “Je mi cťou hodnotiť outfity našej krásnej pani prezidentky,” povedala nám s úsmevom hneď pri stretnutí.

Podľa nej je pozoruhodné, že pri výbere oblečenia pre prezidentku sa návrhár zrejme sústredil najmä na jemný a elegantný štýl, no myslí si, že niektoré z predložených modelov vyzerajú príliš stroho a nepodporujú prezidentku vo vizuálnej prezentácii. V niektorých prípadoch ju dokonca robia staršou.

PRÍLEŽITOSŤ: Stretnutie prezidentky Zuzany Čaputovej a talianskeho prezidenta Sergia Mattarellu na Slovensku.

HODNOTENIE: "Kabát má krásnu farbu, hodí sa pani prezidentke k očiam. Jeho dĺžku by som však, vzhľadom na to, že pani prezidentka má na sebe nohavice, zvolila úplne dlhú. A štólu by som zladila vo farbe kabáta."

Stretnutie prezidentky Zuzany Čaputovej a talianskeho prezidenta Sergia Mattarellu na Slovensku.
Zdroj: Facebook/Zuzana Čaputová

Ďalšie hodnotenie si pozrite na nasledujúcej strane: