Tretí priamy prenos obľúbenej tanečnej šou Let's Dance si opäť podmanil divákov. Strhujúce výkony celebrít a ich tanečných partnerov si vychutnalo pol milióna fanúšikov. Druhou dvojicou, ktorá musela súťaž opustiť, sa na základe bodovania poroty a diváckeho SMS hlasovania stali moderátor Milan Zimnýkoval a jeho tanečná partnerka Radka Britaňáková.

Na červenom koberci v zákulisí šou sa opäť predviedlo viacero našich známych tvárí. Niektoré dámy stavili na eleganciu, iné na výstrednosť. Prišla aj Petrana zo šou Ruža pre nevestu, ktorá si ukradla od Tomáša prvý poriadny bozk. Ale nesprevádzal ju Tomáš. Prišla s ďalšou účastníčkou šou Ruža pre nevestu, s Terezou. A tá nemala dredy! Vyzerala celkom inak ako v šou, premenila sa na nežnú krásavicu.

Petrana zažiarila v zaujímavých šatách s asymetrickým strihom. "Úžasný večer. 💓💓 Veľmi som si to užila, naživo je to normálne aj kultúrny zážitok," napísala na svojom Instagrame Petrana.

Tereza mala na perách výrazný rúž a zvolila si sexi šaty na špagetových ramienkach s odvážnym výstrihom, ale ten účes! Bola z nej úplne iná žena, než akú vidíme na obrazovkách. "Krajší filmový večer som si ani nemohla predstaviť," napísala k svojej fotke na Instagrame Tereza.

Petrana v čase, keď mala len tzv. russian lips. Takto vyzerala v šou.
Zdroj: TV Markíza

Dve Tomášove krásky zo šou Ruža pre nevestu zažiarili na Let's Dance! Jedna bola krajšia ako druhá. Pozrite, čo si na seba obliekli.

FOTO nájdete v galérii. >>>