Bývalá playmate teraz rieši okrem svojho vzhľadu aj veľké prevalenie nevery jej muža, píše Báječná žena. Pred nejakým časom si šla dať urobiť nos do Iránu a ako sama hovorí, bonusom boli ešte horné viečka. Mala pocit, že jej začínajú padať. Lela je známa tým, že má na sebe niekoľko plastík od pŕs, po teda spomínaný nos, pravidelné estetické zákroky a výplne pier. Teraz zverejnila fotografiu, kde má už zahojený nos aj viečka a zmena? Minimálna, základ však je, že ona sa cíti lepšie. Rozhodne je nos na pohľad menší.

Lela predtým, ako si dala spraviť nos a viečka:

„Konečne sa môžem poriadne nadýchnuť. Mám nos, po ktorom som vždy túžila a sedí k mojej tvári. Bonus boli urobené viečka, ktoré naozaj veľa urobili vo finálnom výsledku. Mám foxy eyes, ale veľmi jemne urobené. Aj mama 2 detí môže byť sexy,“ napísala k fotke.

FOTO po zmene nájdete TU >>>

Fyzicky sa snáď už cíti lepšie, momentálne však asi menej dobre emocionálne. Po prevalení nevery jej muža s 18-ročnou pornoherečkou Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane priznala, že to nimi zatriaslo. Jej muž mal už množstvo afér a koncom minulého roka kvôli tomu od neho aj odišla. Samotná Hana, s ktorou mal Vémola pomer o tom otvorene porozprávala pre extra.cz.

„Bohužiaľ, neubehol ani týždeň a máme tu ďalší vývoj kauzy/aféry, s ktorou je spojený môj muž. Samozrejme ma táto kauza zasiahla, nemám klapky na očiach a nie som naivná blbka, ale to že nedávam uplakané a hysterické videá/komentáre je preto, že sa snažím byť silná kvôli mojim deťom a rodine.

Posledných pár mesiacov sme zažívali s manželom a rodinou krásne a bezkonfliktné obdobie, takže táto kauza je veľmi silný zásah do našich životov. Ďakujem vám všetkým za podporu, rady a aj otázky alebo správy od novinárov. Avšak, chcela by som Vám všetkým len pripomenúť, že v mojich topánkach nechodíte a svoj život a život svojich detí si s dovolením budem viesť po svojom a riadiť sa svojim srdcom. Milujem svoju rodinu,“ vyjadrila sa k tomu celému Lela.

Hana Džurbanová na svojom Instagrame zverejnila celé konverzácie s Karlosom a aj hlasové správy. To, ako to majú je už ich vec, Vémolove vyjadrenia, že ju nepozná a že netuší, kto je, sú v tomto prípade smiešne. Posúďte sami.

FOTO nájdete v galérii.

Prečítajte si aj: