Počas pandémie sa riaditeľka Miss venovala skôr rodine a všetkým domácim zvieratkám, ktorých teda majú požehnane. Pomaly sa ale rozbiehajú aj jej pracovné povinnosti.

Predovšetkým počas karanténnych obmedzení sa Silvia na sociálnych sieťach sem tam pochválila aj fotkami z bývania a práve tie sú dôkazom, že Silvia má na interiér skvelý vkus. Pri pohľade na jej videa máte pocit akoby sa nachádzala niekde na Riviére.

Vsadila na bielu

Celý byt je zariadený predovšetkým v svetlých neutrálnych farbách, ktoré sa ľahko kombinujú. Prevažuje biela a béžová. Biela je aj moderná lesklá kuchynská linka bez úchytiek. Tú dopĺňa netradičný jedálenský stôl so sklenenou doskou, ktorá má efekt rozbitého skla. Práve za ním si rodina vychutnáva spoločné chvíle. Nechýba samozrejme ani luxusný jedálensky servis. Aj Silvia aj jej dcérka Valentínka sa rady zvŕtaju pri varení a pečení.

Bývanie Silvie Lakatošovej.
Zdroj: Instagram.com/@silvia_lakatosova
Silvia Lakatošová si potrpí na luxus.
Zdroj: Instagram.com/@silvia_lakatosova
Silvia Lakatošová zverejnila niečo zo svojho súkromia.
Zdroj: Instagram.com/@silvia_lakatosova
Silviine deti počas nedeľného obeda. V pozadí vidno ich mega luxusnú sedačku.
Zdroj: Instagram.com/@silvia_lakatosova

Veľký gauč

Byt má spojenú kuchyňu s obývačkou, ako to v moderných domoch väčšinou aj býva. Je to aj praktické, keďže Silvia má dohľad, čo sa kde deje. V obývacej časti je veľká biela sedačka skombinovaná so zaujímavo riešeným konferenčným stolíkom. Bielu farbu dopĺňa béžový odieň na stenách a závesoch. Celý priestor tak pôsobí jednotne a priestranne.

Izbička pre princeznú

A aj jej najmladšia dcérka Valentínka si býva ako v rozprávke. V tejto izbičke sa musí cítiť ako princezná. Aj keď je ladená do neutrálnych odtieňov, nechýbajú v nej luxusné doplnky, a POZOR ani hojdačka. Joj, to by srdiečko každého dieťatka isto zaplesalo...

Malý náhľad do bývania Silvie Lakatošovej nájdete v galérii.