Zdenka Predná si prespievala cestu do povedomia ľudí vďaka prvému ročníku súťaže Slovensko hľadá SuperStar v roku 2004, kde zaujala nielen svojím vzhľadom, ale aj silným hlasom. Skončila na 4. mieste, ale jej hudobná kariéra určite neskončila, aj keď jej víťazstvo uniklo len o chlp. Stihla nahrať štyri albumy a stále koncertuje.

Vydala sa za uznávaného hudobníka a producenta Oskara Rózsu a spolu s rodinkou žije v malebnej Banskej Štiavnici, ktorá je aj jej rodným mestom.

 

Tento týždeň pondelok potešil deti na celom Slovensku prvý sneh a inak tomu nebolo ani u Zdenky. Na sociálnej sieti sa podelila o fotky zo zasneženého dvora, kde si jej chlapci užívajú parádnu guľovačku.

Starší Oskarko neskôr po vzore youtuberov zobral mame telefón a nahral milé video, kde sa podelil o svoje dojmy. „Čaute všetci,“ začal ako profi youtuber… „Dnes vonku je taká zima…“

Veď sa pozrite, toto je fakt rozkošné!

 

Ľudia okamžite reagovali na to, aký je roztomilý a nedalo sa nevšimnúť, že Oskar je minikópia svojho tatina Oskara.

Zdenka má ešte synčeka Eliáša. Medzi chalanmi je 2-ročný vekový rozdiel a sú z nich skvelí parťáci. Sú to naozaj rozkošní chlapci s bacuľatými líčkami a vidno v nich namixované to naj z maminy i tatina.

Viac fotiek Zdenky a jej rodinky si pozrite v galérii.