Tento rok má Uragán pätnáste výročie a pri tejto príležitosti sa známi humoristi Peter Marcin a Andy Kraus stretli na natáčaní Marcinovej zábavnej šou Neskoro večer.

Okrem spomínania na staré časy si humoristi pozreli aj ukážku z úplne prvého vydania Uragánu so scénkou so legendárnymi postavičkami. A práve pri tejto scénke prezradili, že Lászlo a Stromokocúr sa vtedy volali "Aladár Lekvároš a Bedrich Bobor". Prečo ich potom pomenovali inak?

"Keď sme s Uragánom išli do STV, báli sme sa použiť tie mená, ktoré boli v Twisteri vo vtedajšom rádiu Twist a aby sa nenahnevali, použili sme iné názvy," okomentoval scénku Andy Kraus.

"Po prvej časti však prišiel za nami riaditeľ rádia, že prečo sa tie postavičky volajú inak, a tak sme ich v ďalšej časti nazvali Lászlo a Stromokocúr," vysvetlil Kraus.

Reláciu, kde sa Marcin s Krausom stretnú po ôsmich rokoch pred televíznymi kamerami si môžete pozrieť už túto sobotu večer na Jednotke. Čaká vás množstvo prekvapení, okrem iného si humoristi "strihnú" aj novú scénku s Lászlom a Stromokocúrom.