Minulý rok prišla televízia Markíza v spolupráci s televíziou Nova s reality šou Love Island, ktorá vám mala pomôcť nájsť tú pravú lásku. A veruže minulý rok sa to v jednom prípade aj podarilo. Víťazi, Martin a Laura, si totiž kúpili spoločné bývanie a už sa aj zasnúbili. Nádejne to vyzerá aj s Pítrom a Gabrielou, ktorí po šou takisto ostali spolu.

Prvú sériu moderovala Nikol Moravcová.
Zdroj: TV Markíza

No a čoskoro budú svoju spriaznenú dušu hľadať ďalší osamelí mladí ľudia. Už od pondelka 19. septembra 2022 môžu diváci na VOYO a o deň neskôr v televízii sledovať cestu nových "zlatíčok". Druhá séria má aj jedno prekvapenie. Kým minulý rok bola moderátorkou krásna Nikol Moravcová, tentoraz ju v šou neuvidíte. Na jej miesto nastupuje žena, ktorá už raz markizácku šou moderovala a vtedy v očiach divákov totálne pohorela.

Účastníci z prvej série.
Zdroj: TV Markíza

Reč je Zore Hejdovej, ktorú však diváci poznajú ešte pod jej dievčenským menom Kepková. Tá v roku 2013 po boku Romana Juraška moderovala spevácku šou SuperStar. A divákom sa vtedy televízia netrafila do nôty ani trochu. „Na vstupy moderátorov som to musela prepínať inam. Nakoniec sa im podarilo tak o pol jedenástej uspať ma totálne.“, „Moderátorom chýba originalita a nápaditosť, ich rozhovory dosť viaznu a uspávajú.“, „A tí moderátori, no koniec. Oni človeka skôr uspia, ako pobavia. Kde ich vyhrabali?“, „Moderátori sú tragickí už od kastingov a zlepšenie nie je na obzore, proste nemajú šťavu. Rýchlo nájdite prachy a zaplaťte Banášovú a Mareša,“ či „Tá blondína je nemožná. Vidieť, že ide otrocky podľa scenára slovo za slovom.“ Ona si z toho ťažkú hlavu nerobila. Koniec koncov, mala vtedy len 23 rokov a a v moderovaní sa musela ostrieľať.

Účastníčky prvej série.
Zdroj: tv markíza

A zrejme jej to počas deviatich rokov vyšlo, keďže od Markízy dostala druhú šancu v projekte Love Island. „Všetko, čo som doposiaľ moderovala na televíznej obrazovke, nemalo s Love Islandom nič spoločné. Reality šou beriem ako veľkú výzvu a sama som zvedavá, ako do tohto formátu zapadnem. Mám k Love Islandu prirodzený rešpekt, ale teším sa,“ vyjadrila sa Zorka Hejdová.

Zora Kepková a Roman Juraško v roku 2013 moderovali Superstar.
Zdroj: archív NMH

Ako dnes vyzerá Zora Hejdová nájdete v galérii.