Nové FOTO malého šibala Louisa nájdete TU!

Najmladší syn princeznej Kate a princa Williama Louis oslávil 23. apríla svoje piate narodeniny. Jeho rodičia pri tejto príležitosti už tradične zverejnili nové narodeninové portréty malého šibala. Tentoraz však Kate urobila niečo, čo pri ostatných deťoch ešte neskúsila, píše Plus JEDEN DEŇ.

Je ťažké uveriť, že malý princ Louis má už päť rokov! Hrdí rodičia Kate a William sa podelili o nové zábery ich energického najmladšieho dieťaťa princa Louisa, ktorý oslávil piate narodeniny. Rozkošný šibal, ktorý sa stal miláčikom celého sveta, je na nových fotografiách zobrazený vo fúriku, ktorý tlačí jeho mama Kate.

Nové fotografie malého princa sa okamžite po ich zverejnení stali virálnymi. Skvele totiž vystihli jeho nezbednú povahu a detskú hravosť. Mnohých však prekvapil nečakaný krok jeho mamy Kate, ktorá si už roky zakladá na tom, že narodeninové portréty svojich ratolestí fotografuje ona sama.

Tentoraz sa však pred objektív postavila spolu so svojím synom a úlohu fotografky prenechala ​​Millie Pilkingtonovej, ktorá v minulosti nafotila napríklad aj ich súkromnú svadobnú hostinu.

Zdroj: instagram @ princeandprincessofwales

Louis, ktorého matka predtým opísala ako „kamikadze“ rugbyového hráča, je známy tým, že dlho v pokoji neobsedí a je často zobrazovaný v aktívnom postoji.

Ako sa však zdá, Louis si fotenie vcelku užíval. Na oboch záberoch sa šťastne smeje a vyzerá spokojne. Svoj podiel na krásnych záberoch má aj výber oblečenia. Louis je na nich totiž vyobrazený skôr v neformálnom oblečení - v košeli, krátkych nohaviciach a v modrom svetríku.

FOTO nájdete v galérii >>>