V Zaklínačovi stvárňuje postavu princeznej Cirilly, ktorá je osudovo spojená so zaklínačom Geraltom z Rivie a na úteku z rodnej Cintry postupne objavuje svoju čarodejnícku silu. Zatiaľ čo v prvej sérii mala len 16 rokov a pôsobila ako dieťa, v ďalších častiach dozrieva na krásnu mladú ženu. Dnes má Freya 21 rokov a čaká ju sľubná hviezdna kariéra. Momentálne sa venuje nakrúcaniu pokračovania kultového sci-fi Planéta opíc, kde získala hlavnú rolu.

Zaklínača Geralta z Rivie stvárňuje fešný anglický herec Henry Cavill. Po jeho boku v seriáli sa objavujú hneď dve krásne herečky, Anya Chalotra (vľavo) a Freya Allan (vpravo).
Zdroj: David M. Benett

Mladá slečna je veľkou obdivovateľkou umenia a sama sa venuje maľbe. Jej rozkošná tvár a útla štíhla postava je vďačným objektom módnych spoluprác, je múzou dizajnérskej značky Versace. Neodmysliteľne k nej patrili dlhé blond vlasy, no kráska sa rozhodla pre radikálnu zmenu! Ako jej to pristane s hnedými vlasmi, uvidíte v GALÉRII.

Zabudnite na blonďavú CIRI, je z nej BRUNETA! Klikajte SEM!

Očakávaná tretia séria Zaklínača bude zároveň poslednou, v ktorej sa objaví sexi Henry Cavill ako Geralt z Rivie a fanúšikovia majú hlavy v smútku. Herec minulý rok oznámil na svojom Instagrame, že v štvrtej sérii seriálu už hrať nebude: „Moja cesta, na ktorej som stvárnil Geralta z Rivie, bola plná príšer a dobrodružstiev, no, bohužiaľ, po tretej sérii odovzdám svoj medailón a meč.“ Svalnatého herca nahradí Liam Hemsworth, bývalý manžel Miley Cyrus a hviezda filmov Hry o život.

Liam Hemsworth a Miley Cyrus
Zdroj: Shutterstock